| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je strašný. Co si musíš vytrpět ... ~a~ Je mi to fakt líto.
Každopádně styk otce s dětma bych nenechávala "na uvážení" nebo "na domluvě", pokud ta domluva není možná. Je to pro něho zase páka, jak ti dělat ze života peklo. Pokud to necháš "na domluvě", může to vést do takových situací, kdy si je nechá třeba týden u sebe, aniž bys dala souhlas, přestane brát telefony a takdál... ty případy z tohoto vzejitý jsou strašný, a nemůžeš s tím nic dělat, nemůžeš to ani hlásit na policii, nic.
Fakt se vyplatí určit jasný pravidla, třeba každej víkend, ale přebírá si je od... hodin, vrací v ... hodin v neděli, třeba. Pokud to nebude dodržovat, pak už se s tím dá operovat.
Já to mám taky "na dohodě", naštěstí je ex tady v tomto rozumnej, dycky se domluvíme, ale po rozvodu to tak nebylo, vymejšlel různý kraviny, a mně pomalu docházelo, jaká katastrofa z toho může být.
Holka, držím ti palce, tohle musí být strašný peklo, ať už je to za tebou, a je dobře ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.