| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, rozvádím se a podala jsem žádost o svěření dětí do péče. Napsala jsem tam, že mu děti nechám kdykoli bude chtít, že nechci, aby je rozvod nějak poznamenal a že mi nedává skoro žádné peníze, doma nedělá žádné domácí práce a s dětmi si sice hezky hraje, ale veškerá péče je na mně.
Dnes mi přišlo od soudu jeho vyjádření, kde píše, že se o ně nestarám, několikrát mě s dětmi viděli s nějakým "strejdou" v nádražním bufetu (ha ha ha, když už bych měla milence, tak určitě ne takového, co se zdržuje po bufáčích), doma pere, vaří a uklízí a peníze mi dává, akorát na ruku.
Že dětem nedávám najíst, a také si v práci vyběhal potvrzení, že má flexibilní nástup do práce mezi 6 a 8:30 (což je blbost, je skladník a kdyby mohl chodit na půl devátou, tak na ni chodí).
Žádá svěření dětí do společné péče a po rozvodu do střídavky.
Problém je, že se odmítá vystěhovat, jak jinak, nic neplatí a žije a jí tady zadarmo, jde mu jen o to, aby se tady mohl dál roztahovat a nemusel platit výživné.
Jak se můžu bránit?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.