| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Náhodou jsem sem nakoukla a ejhle, on je tu odkaz. No jo, ale je to psaní někoho, kdo sice napíše něco, ale nemá pro to vysvětlení, které by jaksi objasňovalo Boží podstatu. Takže když napíšu článek s nějakým mým názorem a pověsím ho na net, taky to někdo může brát jako pravdu, ale pravda to vůbec nemusí být, že jo.
Takže by mě opravdu zajímalo vysvětlení a pochopení Boží podstaty ve vašem pojetí. Když jsem četla to, co zde napsala Tabitha, je to vysvětlení logické. To, že láska je vztah, je přece jasné i dětem. To, že je Bůh láska, je taky vcelku jasná věc. Tedy potom opravdu musí Bůh být i vztahem. Vztahem někoho s někým. A pokud je dokonalý a dokonalý vždy byl, byl dokonalý vždy i Jeho vztah. I když ještě nebyl stvořen svět. Svět a lidi přece Bůh ke své dokonalosti nepotřebuje. tedy si opravdu musí se svým vztahem vystačit sám se sebou. Pokud nesouhlasíte, vysvětlete prosím proč. Nestačí v tomto případě odkaz na jakýsi článek, který jen tvrdí opak, aniž by podal vysvětlení. Co jsem četla od Tabithy, nutí člověka k přemýšlení. Nějak mi všechno do sebe logicky zapadá. Aniž bych děti v této věci dřív nějak cíleně poučovala - dokonce sama jsem neměla jasný názor (tedy nebyly mnou ovlivněné), po přečtení Tabithy příspěvků jsem jim položila pár otázek. A kupodivu jejich odpovědi po chvíli přemýšlení byly shodné s tím, co tu Tabitha napsala. Tedy jak je vidět, neodporuje to lidskému pochopení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.