| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mab, kéž by bylo víc takových ~s~. Bohužel domek budeme mít obyvatelný nejdřív koncem léta, ještě dlouho to bude hromada suti a prachu.

Díky za odpověď, mně už odepsali z pojišťovny, že spádovost území platila do 1. 4. 2012 (začal platit ten nový zákon), tedy asi opravdu nemůžu přimět PLDD, který by vyloženě nechtěl (vymluví se na provozní a personální důvody). Takže ale v nemocnici na dětském by s tím neměl být až takový problém - buď mi pogratulují nebo mně vynadají, dítě každopádně vyšetří - tak to je důležité :-). Sociálku a policii snad volat nebudou, takových kauz už bylo, že by mohli vědět, že porod doma není zločinem.

Ten patičkový screening 2-3. den snad stihneme. On by se svět nezbořil, kdybychom ho i udělali o něco později, ne? Pokud jsou výsledky nejasné, taky se opakuje později, a ty metabolické vady jsou poměrně vzácné, takže se toho nijak zvlášť nebojím. Přímo na dětské klinice je laboratoř metab. screeningu, takže kartičky tam mít budou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.