| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

samozřejmě chápu, že máš své starosti a nemáš čas stále sedět na pc. Já taky nemám vždy čas být na netu. Přesto jsem se snažila odpovědět popravdě na tvá nařčení a otázky. Abych ti vyhověla použila jsem i jiné překlady. Tvoje nařčení znělo, že SJ se BOJÍ NEBO NESMÍ používat jinou Bibli a číst jinou literaturu. Není to totiž pravda. Je ale osobní volbou každého SJ a každého jinak věřícího jaký překlad upřednostní a je pravdou, že pro mě osobně překladem č. 1 bude Překlad NS a to především z důvodu největší přesnosti a hlavně, nenahrazuje Boží jméno Jehova jakýmisi tituly.
Bohužel nemáš ani jednu věcnou poznámku k veršům z Bible nebo zkušenostem , které jsem tady uváděla a opět jen sklouzáváš k nějakým nepodloženým nařčením. ~d~
Nikdy bych nemohla tvrdit, že všichni SJ jsou skvělí a bezchybní. Určitě i mezi námi se najdou lidé méně taktní, méně aktivní apod. Já osobně jsem si vědoma tolika svých chyb a špatných povahových rysů... asi všichni bojujeme s nějakými chybami, problémy, životními událostmi a starostmi, ale není v mé kompetenci posuzovat druhé nebo házet určitou skupinu ať už náboženskou nebo národnostní do jednoho pytle. Dokonce ani ty, kteří odpadli. Toto náleží opravdu jen našemu Stvořiteli.
Vážím si tvé upřímnosti a respektuji tvůj názor na nás SJ. A pokud máš nějakou konkrétní otázku nebo konkrétní rozpory, které dle tebe vyučujeme a nejsou podloženy Biblí, jsem ochotna se tím zabývat. Pokud ne, přeju ti vše dobré do dalších dní. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.