| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tabitho. Už. Otázky, které jsi mi položila jsou základní. Ty mám zodpovězeny už dávno.
Víš... já odpovídala na každou vaši otázku, na každou pomluvu, která se o nás říká. Vše jsem podpořila Biblí, protože nešíříme "naše" filozofie a dogmata, ale biblickou pravdu. Soniana nás nařkla, že NESMÍME používat jiné Bibl. překlady a že máme jakýsi "svůj" překlad. Schválně jsem si dala práci a vypisovala verše z EP. I v naší literatuře máme odkazy na jiné překlady, viz výše. (Sýkorův, Petrův i EP a KP). Také nás Soniana nařkla, že nesmíme číst jinou literaturu. Samozřejmě, že si vybíráme, ale myslím, že o nějakém zakazování nemůže být řeč.

Když odpovím na nějakou vaši námitku nebo pomluvu už ani jedna z vás nereagujete. Spíše zase vytáhnete jinou neověřenou informaci- pomluvu- nebo položíte další otázku.
Buď trochu fér a upřímná, začala jsi řešit trojici, tak to dotáhněme do konce.
Když pominu, že použitím některých bibl. veršů jsi si ji sama vyvrátila, tak se prosím alespoň zamysli nad tím co píše Katolická encyklopedie. Děkuji ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.