| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedá mi to se nepodělit s novou zkušeností:)
Mezi svátky jsem do nového bydliště přivezla věci na miminko po starším synkovi.Nutno podotknout že jsme takto s partnerem byli domluveni, i věděl co to bude obnášet-1.plný kufr u auta(nevím proč, nemá to rád.Podezřívám ho z počítání vyšší spotřeby)2. následné nošení pytlů a krabic-mám to podle velikostí(chodil s tím zásadně po tmě, prej sme jak cikáni:)3. následné praní.A zde je kámen úrazu...
Vyprat se to musí, do toho věci naše(byli jsme mezi svátky pryč) plus naše čtyřletě začalo být značně neopatrné, takže každou chvilku něco politý, ušpiněný, nedoběhne na záchod...klasika, známe všechny.Ale počty v hlavě mýho chlapa nejspíš dost trpí a včera spustil že:sem neekonomická a často peru, pořád uklízím(ano, jsem doma, víc se nadělá a vysát každý druhý den je třeba, vytřít, blablabla...
Dost se směju věčným propočtům, i když uznávám, že na tom něco je.Ale ušetřit miliony z nepuštění potřebné pračky se fakt nedají...Každou chvilku je tu debata o financích, berte jako odlehčené téma.
Podobné historky z domácích kuloárů vítány~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.