| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diáno, tak ti taky odpovím, zda to má někdo podobně a proč jsem výše psala se ho na to zeptat. Není to tedy má osobní zkušenost, ale zažila to dost dobrá kamarádka a já to v té době prožívala s ní.

Kamaádila s chlapcem, který studoval na kněze. On měl zájem se kamarádit, mě to přišlo, že sice studoval, ale to ještě není úplně směrodatné, dokud nesloží kněžské sliby. Očividně si tím ještě nebyl jistý. Tak se kamarádili, on měl nějaké narážky na manželství, ona na to moc nereagovala, chtěla, aby se rozhodl sám a čekala. A víš, jak to dopadlo? Sice studium kněžství opravdu zanechal, ale našel si jinou a s tou se docela rychle oženil. Kamarádka to vnímala jako velkou zradu. No a kdyby se ho zeptala hned na to, co jsem ti několik příspěvků výše radila, ušetřila by si spoustu času a také slz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.