| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Náčenko, mě toto dělala Emča i před virozou i po viroze klidně i 14dní..Mimochodem ji mám dva měsíce doma, shubla mi na 13kilo ve 4 letech(Hana má 9,5kilča)...skoro nejí..ale já už to moc neřeším. Protože dokud má chuť na sladké, je to v pohodě... až přestane chtít sladké, začnu řešit...
má i méně pohybu, převážně jsme zavřené doma...
Můžou mu i popolízat zoubky... hlavní je, že pije a nezapoměň, když kojíš, on se z toho nají!!! Nemá to jen k žízni, ale i k jídlu! A pak i to kakání, že často kojíš musí být měkké a jinak zbarvené...

Emča v tomto věku jedla litr mléka denně a to bylo vše...dr říkala, že prostě ji nemám nutit, že si řekne...

A hubnutí, holky obě mi nejdřív něco shodily a pak se vytáhli do výšky a opět to naberou zpět(teda Ema už ne, ta drží přes rok 98cm). Ale v tomto věku po tom jednom ročku...

hlídej to pití, možná pomaličku zkoušej méně kojit a více nabízet různé jídlo, uvidíš, co by si sám vzal...od piškotků, pečiva, vánočky, ovoce a zeleninu...Je naprd před Vánocema, kdy není pak dr po ruce denně... v půlce týdne, pokud to furt potrvá, tak klidně znova zkonzultuj s dr! A jinak je v pořádku? Směje se, chodí, sílu má jako před tím(oslaben virozou je jasný) ale pokud není ještě více slabší, malátný, apatický...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.