| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám tři děti - ale besídka letos jen ve školce a to ani nevím esi se cukroví ponese.. ale asi trochu dám tak jako tak, je to posezení u stromečku a k tomu patří a pak syn do školy.. tomu dávám do takové té zavírací krabičky a dycky ještě pár kousků donese zpět.. děti mají každý tak nějak stejně, svačinovej box.. a ochutnávají od sebe.. různě.. takže toho moc nepadne.. u nás spíš je problém, že mi to ty kobylky a největší je manžel užírají průběžně, letos nezabralo ani to, že mám cukroví v krabicích na balkoně na mrazu.. když už tam teda dou, tak o to víc si vezmou :D

mě ale péct baví.. takže mi to nijak nevadí...u nás se to sníh, horu sní návštěvy, které si tu mezi svátky podávají kliku.

ale třeba klidně pokud nějaká maminka nerada peče bych uvítala kdyby na besídku donesla bábovku, vánočku, sušené ovoce, oříšky.. a klidně i čerstvé ovoce - do špízků bych asi nešla.. spíš prostě nakrájet ovoce.. a dát třeba párátka.. protože se špízkama se nemusíš trefit, ne každé dítě jí všechno..
ale pokud to potřebuješ akutně.. a máš v peněžence 70 Kč, šla bych do klasické třené bábovky, protože ta mi přijde výborná a cenově dostupná - pravděpodobně všechno budeš na ni mít doma

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.