| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

LoraX - já rodila poslední dítě v jiné nemocnici, než předchozí děti a než rodila sestra. Divila jsem se, že tam šla - po jejích zkušenostech bych na to pracoviště už nepáchla. A na tomto pracovišti "přehlédli" komplikace u druhého porodu a skoro jsem nepřežila - dítě by naštěstí přežilo. Ale i tak - když jsem se z toho všeho vyhrabala a konečně byla schopná to začít řešit - ztratil se celý spis, vytvářel se nějaký nový na základě šetření a výslechů zdrav. personálu a já žasla - asi se bavili o jiném porodu, o tom mém rozhodně ne, protože komplikace, které jsem zažila a pochybení - nic z toho tam nebylo. A nejvíc mě dorazilo, že do mě rvali léky na podporu porodu, které já ovšem odmítala, protože mi otékaly sliznice a dusila jsem se, tak mi je doslova lili nekontrolovatelně do kapačky a ve zprávě o kapačce ani zmínka, naopak - jsem prý vyžadovala léky a když mi nebyly poskytnuty, odmítala jsem spolupráci. Že jsem se skoro udusila na porodním lůžku - kdo by se tím zabýval...
Já jim nevěřím. Poslední porod byl na jiném pracovišti a přístup super.
Nechci strašit, ale radím - bav se o tom dopředu s porodníky a když se ti nebude něco zdát, jdi jinam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.