| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jak se vám líbí další průběh?:-) Mě docela mrzí, že vypadla Morávková, jinak jí moc nemusím, ale tady jsem jí fandila. Podle mě jí uškodilo, jak jí Eben charakterizoval jako šprtku, co pořád trénuje - ona to pravda asi je, ale říct to v momentě, kdy potřebujete získat sympatie diváků, je teda dost nefér (a ještě když Tereza pořád působí že jakoby chce získávat sympatie a hlasy pro všechny soutěžící). Kateřina Baďurová je technicky asi nejlepší, ale kolikrát se přistihnu, že při jejím tančení myslím na něco jinýho a nudím se. Poláková tančí krásně, ale tyhle vlky v rouše beránčím moc nemusím~:-D Švehlík měl podle mě vypadnout dnes, je sympatickej když mluví, ale dívat se na něj při tanci není pro mě až tak příjemný~d~ Procházka je sympaťák, a netančí špatně:-) Ale poprvý letos mám rozporuplný pocity z Marka Ebena, připadá mi už trochu vyčpělej, jeho humor už není tak vtipný, a celkově na mě působí jako starej vypelichanej kocour, co začíná senilnět~f~ (a to jsem byla jeho skalní příznivkyně).

Finále tipuju Poláková Baďurová, možná i Poláková Procházka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.