| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Blanko, Keťule, Paulusko a ostatní ~3~
Tak hlásím Violku taky do klubu 7kiláčů :-). na pětiměsíční prohlídce 7085 g, a to jsem myslela, jak mám neobvykle veliký a buclatý dítě.
Jsem ráda, že se vám daří dobře. Teď od pěti měsíců už začínáme s příkrmama. Svojí původní váhu už mám zpátky a protože kvůli Violčině alergii na kravský mlíko nepiju mlíko a nejím jogurty, sýry, tvarohy a podobně, užívám pravidelně vápník v tabletách.
Jak vám ty děti spinkají? Violka už se přes den ustálila na dvou delších (průměrně 2 hodiny) spaních, ale v noci se budí po 2-3 hodinách. Myslím, že to není hlady, ale spíš se chce přitulit a uspat. Ale někdy i po nakojení ještě klidně hodinu pofňukává a pobrekává než usne, takže toho spánku je málo. Taky večer začale zlobit s usínámín a chce výhradně maminku a nikoho jinýho. Tak by mě zajímalo jak to máte vy?

Anicky, gratuluju k přetáčení. U Violky na to zatím stále čekáme. Ale spíš než problém svalů to je její nezájem. Jak naučit na flašku neporadím~d~, u starších dětí jsem s tím nikdy problém neměla. Snad jen vyzkoušet jiný tvar savičky nebo udělat větší dírku. Nebo jako se to dělá u malinkých miminek dávat stříkačkou po prstě (nechat dítě nacucnout malíček dospěláka a do koutku potroškách poštět mlíko ze stříkačky. Ale to je celkem vopruz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.