| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vždyť tě nikdo nenutí.
Já jsem od něj nečetla všechno, takže nevím, kde přesně zmiňuje nadřazenost bílé rasy, dtto ti hlavonožci, ale ono je to celkem jedno, pokud bereš jeho mystiku jako celek, v historickém kontextu a NE dogmaticky. Je hodně neobvyklá a umímsi předstvit, že konzervativní křesťan s ní nesouzní, já konec konců plně taky ne a ani křesťan nejsem. Ale můžu si přečíst celkem libovolnu jeho modlitbu a jsemcelkem v obraze, o co jde v principu.
Steiner byl velmi vzdělaný a hluboce věřící člověk, humanista. Není potřeba s ním ve všem souhlasit, takový génius se ještě nenarodil, aby přinejmenším dílčí aspekty jeho práce čas nepřekonal. Myšlenky, které jsou u něj klíčové - rozhodně to nejsou hlavonožci - jsou i dneska velmi nosné a stojí za přemýšlení, ať už si pak člověk udělá názor jaký chce.
Takový člověk není mimoň. Mimoň je ten, kdo ví prd a vořech, maximálně zahlédl něco v televizi, ale je hned hotový s hodnocením práce lidí, kteří mají v hlavě víc než televizně-propagační řezanku. Sorry.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.