| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím ze zamračeného Sokolova, asi bude pršet a je tu dneska docela kosa ...
Přeji dodatečně všem ročáčkům vše NEJ! ~x~
Shan: Ano nás to čeká příští týden. Oslava bude v dětským klubu, který jsem pronajala, to bude party! ~t~
Jinak zase na nás padly nemoce, Kiki pořád kašle má úplně záchvaty, hlavně v noci a ráno už jsem vyzkoušela vše a nic, zítra jdeme zase na kontorlu tak jsem zvědavá. No a už to chytl Luky a ten má k tomu ještě rýmu a zuby takže já už zase 4 dny nespím ~n~ a taky mě začíná bolet v krku ~q~
Luky pořád nechodí ani si nestoupá jen leze, když ho postavím tak stojí pokud se něčeho drží ale dlouho nevydrží a sám se ještě nepostavil, lenoch můj jeden ~p~
Ale je jak opička všechno napodobuje, říká máma někdy i mamí, táta, bába, bác teď něco jako titi asi Kiki ~t~ Když něco chce tak hezky sám od sebe prosí ~g~
Náčen: to je mi líto,té ztráty, jde spíš o ty věci vid? ~6~
Holky, jak vám děti spí přes den? a co jim vaříte k obědu? dáváte ještě kaši večer? Luky někdy stávkuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.