| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mohu jen souhlasit! Věřit tomu, že někdo pošle 250 vizitek, razítko, tužku, kalendář nebo cokoliv dalšího zdarma je absurdní. Přesto jsem si objednal několik vizitek "zdarma", leták a další dárky s nejlevnější cenou. Leták z objednávky mi zrušily z jejich strany, bez jaké koli domluvy. Následně neodpovídali na emaily a žádné jiné spojení neexistuje, telefon ani jiná linka prostě NE. Na oplátku mi zasílaly automatické emaily že bankovní převod může trvat až 10 dní?!
Nechápu co je to za jednání?!

Nakonec po měsíci dorazil balík s celkovou cenou, která byla ve finále 2x větší a vyšlo to ještě dráž, než u jiných firem?!? A mimochodem, jak se k Vám na email dostala jejich zavádějící klamavá reklama? Odkud vzali mailovou adresu? Já mám dobré zkušenosti s touto tiskárnou www.point4me.cz . Nechával jsem jsi u nich dělat vizitky a letáky, vše perfektní. Solidní rychlost bez nějakých příplatků, když nechci šnečí rychlost! Vysoká kvalita oproti předchozím zkušenostem z copycenter.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.