| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evko - VYDRŽAŤ!!!!!
Já - když jsme se s mužem "sestěhovali" (z pracovních důvodů jsme prvních 8 měsíců po svatbě nebydleli spolu), zjistila jsem, že ač jsem ho znala 6 let před svatbou, některé skutečnosti jsem nevěděla. Jeho maminka - jinak učitelka, která chce řídit svět a protože to nejde, tak řídila alespoň muže a syna - ho naučila, že se svlékl a nechal vše na židlo - ONA rozhodovala, kdy je prádlo špinavé!!!! Já mu řekla, že peru pouze to prádlo, které je v koši na prádlo a že on je dospělý, tak sám pozná, kdy je oblečení špinavé...
No, a taky nebyl zvyklý - to byl spíš zlozvyk - po sobě uklízet nádobí ze stolu. SKUTEČNĚ jsem to nechala dojít tak daleko, že manžel neměl jediné trenýrky na sebe, protože se všechny (ve vrstvách!!!! a spolu s košilemi a pod..) kupily v ložnici. A taky se jednou stalo, že neměl kde večeřet, neboť stůl byl pokrytý nádobím...... všechno v bytě bylo uklizeno, nádobí umyto, večeře navařená - ale protože on pár jídel před tím nechal nádobí ležet na stole, jak se od toho zvedl, tak hold neměl kde jíst... A věřily byste kočenky, že POCHOPIL?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.