| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Četla jsem si téma o dárku ke křtinám a vybavilo se mi něco, co mi dlouhodobě vrtá hlavou.
Přivezla jsem kamarádce pro celou její rodinu drobný dárek - maličké vyřezávané křížky na krk z Betléma. Kamarádka měla radost, prohlížely jsme si i fotky atp.
Později mi manžel řekl, že se diví, že jsem si "dovolila" jí něco takového dávat, že by si to na mém místě netroufl. Stručně shrnuto - nechodíš do kostela, tak nemáš co vozit takový dárky a ještě vykládat o místech, po kterých ti nic není.
Od té doby mi to vrtá hlavou, jestli to fakt bylo nevhodné, nebo ne. Chtěla jsem jí udělat radost, její děti byly nadšené (dostaly i nějaké knížečky s fatkama atp.), ona sama vypadala, že ji to potěšilo.
Manželova rodina je silně věřící, na hranici fanatismu. Manžel sám do kostela nechodí, s rodinou se nestýká. Jak jsem tak vzpomínala, došla jsem k závěru, že bych zřejmě jeho rodinu něčím takovým urazila.
Zajímá mě názor někoho jiného, manžel má na dost věcí hodně zkreslený pohled.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.