| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, dnes jsme měli hroznou noc Toník se pořád budil a plakal už tohle trvá asi 5 dní, máte to taky někdo?

Napíšu vám když jsem tady tak dlouho nebyla co se nám stihlo všechno nebo alespoň něco přihodit. Kromě krásných věcí a těch bylo hodně se mi děti na jaře topili v jizeře. Teda Jáchym neposlouchal a spadl tam a jak jsem pro něj skočila a nekoukala kolem sebe tak se mi tam ještě převrátil kočárek a vypadl Toník, ale vše dobře dopadlo. Vytáhla jsem je postupně oba a byli v pořádku ( zážitek strašný ). Asi před 3týdny Toníka štípla doma sršeň, lezla po podlaze a asi ji chtěl ochutnat, no bylo to taky příšerné ještě že máme nemocnici kousek byli jsme tam asi za 7 min. naštěstí nebyl alergický. A to je jen zlomek našich událostí. Příště vám napíšu další. pa pa:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.