| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky Leni,

diky za optani. Kubasek se chysta po prazdninach do skolky, tak to bude pro nas oba velky krok. No obulim to prvni den jak zelva,jsem hroznej cita ~t~
Matysek je drak, divoch, raubir. Chce vse co ma Kubasek, leze jak tryskomyska, myslim,m ze brzo bude na kolinkach. Je stejne vesely jako Kubicek.
No a ja, minuly tyden jsem myslela, ze me pod oboci kousl komar. Desne to svedilo. Pak to vypadala na uhrik, ale kulicka ztvrdla. Tak jsem skocila na kozni a ta me hned poslala na chirurgii. Takze mi to ted ve ctvrtek rezali. Mam 3 stehy, vcelku to neboli, jen teda svedi oko (jen trnu, abych nemela zanet) Doktor mi chtel dat atb, ale ze plne kojim, tak radeji ne.
No jsem se vypsala ~;)

A jak se mas ty? Co kluci, a jak te bavi prace ve skolce? Na me by to ted bylo uz moc.... doma deticky, ve skolce deticky ~t~~t~

Prima vecer vsem ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.