| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja mam teda mensi, kupovala sem si ho pred porodem, rodila sem taky cisarem, takze sem ani novy neporizovala. Mam ho uz asi 5 let. Holky hodne pisou, ze v tech velikostech je minimalni rozdil, on je rozdil i ve znackach. Vetsi velikost je treba stejna jak u jine znacky mensi,... Ja si myslim, ze je to o cviku, jiny bych neporizovala. Jinak ja skoro nic jineho nepouzivam, za tu dobu se mi tedy asi petkrat stalo, ze me to bolelo a nemela sem na neho "naladu" :-). Ale jinak je to nejlepsi kamarad :-). Dokazu ho vymnit behem chvilky, nikde nejsem spinava vic nez pri vymene tamponu. Kdyz sem chodila do prace, tak sem to prvni den zvladala i na zachodcich kam chodily desitky lidi, dalsi dny stacilo az doma. Kupovala jsem si ho kvuli dovolene u more (stal me tenkrat 800) bala sem se, ze me sezere zralok i s tamponem :-). Navic jsem trosku "prirodni" clovek, tak me tampony prijdou dost nechutny. A chces potesit? Kdyz mi prisel, dostala jsem sok z jeho velikosti, pak jsem si ho tam "nacpala" a najednou nikde nebyl, nejdriv sem to obrecela a pak sla "rodit" na zachod, byla sem cela dostipana, bolava,.. ale za tri dny sem mela jet na dovolenou, mela sem silnou motivaci :-). Je dobre procist si diskuze na netu, kazda mame jine problemy nez to vychytame a treba jedna z zen bude mit ten Tvuj, me to fakt hodne pomohlo. Dovolenou sem si maximalne uzila, cele dny sem byla v mori .-), 7 hodin v letadle, ... od te doby jsme kamosi .-). Drzim palce, to trapeni zacatecnika stoji za to, nebo aspon u me stalo .-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.