| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hanko,

máš úplnou pravdu a taky jsem na to myslela.

Já bych to za naprosto legitimní považovala v Tebou uvedeném prvním případě (já chci děti, partner nechce), protože tam se jaksi nejde dohodnout na kompromisu, jako že si pořídíme půlku dítěte ~;).

Tu druhou už tak jednoznačně nevidím, protože už by bylo na cestě to dítě. Kdybys to postavila tak, že "dítě s tebou počnu a žít s tebou budu pouze za předpokladu, že si mě vezmeš, protože to považuji za důležité", tak bych to vnímala taky jako legitimní.

Ta Anantina záležitost ale taková situace buď/anebo není, existuje tam spousta různých mezivariant, na kterých by se, pokud by byla oboustranná vůle, jistě dalo dohodnout. pocitově to pro mě prostě tahle situace není.




mně se nelíbí ten nátlak (stylově), který na Anantu její partner dělá, ale IMHO jsou situace, kdy je zcela legitimní říct "buď to bude tak a tak nebo s tebou nebudu". Pro mě to jsou třeba situace, kdy by manžel stále odkládal možnost dětí, zatímco mě by plynul čas. Nebo kdybych otěhotněla a otec dítěte si mě nechtěl vzít - to je u mě otázka sebeúcty, protože pro mě by to byl signál, že se nechce zavázat, a pokud by se ke mně nebyl ochoten "připoutat" nastávající otec mého dítěte, neměl by pro mě jako partner cenu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.