| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

houska je velmi zvláštní... byla jsem tam poprvé, ještě než byla opravená - to mě dostala... pak se mi občas stalo, že jsem se tam nedostala - cestou se něco přihodilo, nebo jsme regulérně zabloudili, nebo zrovna ten den se tam něco dělo a zámek zavřený...
ale mám tam občas i krásné vzpomínky - třeba ples, nebo setkání s kamarády, se kterýma jsem se dlouho před tím neviděla...
s dětmi tam jezdíme a to už na mě tak zvláštně nebo strašidelně nepůsobí, spíš mě to tam uklidňuje...

tajmené zvuky či stíny v lese v noci jsem tam zažila, ale to je úplné nic, co se tam jednou přihodilo:
dala jsem si tam spicha s partou známých - bylo domluvené s kastelánem, že můžeme přespat na hradě (tenkrát se to ještě dalo...
byl tam zrovna jarmark, potkala jsem tam kamarády z jedné kapely, kteří tam hrály... ti zůstali spát venku před branou - a mě to k nim večer tolik táhlo, dlouho jsme se neviděli, chtělo se mi popovídat, navíc tam měli takového fešného kameníka... leč brána zavřená - takže jsem si stoupla na víko od studnu, lekce se vyhoupla na hradbu a koza pitomá zapomněla na to, že na druhé straně to je o dobrý půlmetr vyšší a ještě tam je klandr na kolo/koně - no rozbila jsem si h..ústa
noc byla prapodivně klidná, abychom se nebáli, nechali jsme hořet takovou tu velkou olejovou lampu... jenže ji psi ráno převrhli, ozvala se rána (což nechápu) a začalo to okolo hořet... štěstí bylo, že to bylo až k ránu, kdy v lampě už moc oleje nebylo, takže se to uhasit dalo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.