| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko,
takže letíte zítra, ju??
Obdivuju tě, že ještě nebalíš, my jedeme až v srpnu a já už mám udělaný seznamy~;), co vzít....

Ten Sumamed měl Béda v tom únoru, jak měl 4 dny až ty 40tky horečky, dr. nejdřív že angína, Ospen mu nezabral, tak mu to změnila na ten Sumamed - měl ho jenom na ty 3 dny.

Tady na Moravě jsou šílená vedra, neochladí se to ani v noci, je fakt hrozně, já nesnáším ty tropický vedra, nedá se vůbec nic dělat, vy v Čechách máte tentokrát úplně suprově, v počasí to pořád hlásí, že Morava a Čechy mají počasí úplně rozdělené. Co my bychom dali za 25C!!! Tady je teď 35C ve stínu, vůbec netuším, co odpoledne, včera jsme se ještě doploužili na hřiště, kde jsme ještě nebyli, ale dneska teda nevím....a změnu žádnou nehlásí.

Dojanko, já vůbec nechápu, kde ty děti ty potvory pneumokoky můžou chytit....~d~~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.