| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Začnu s dietou u sebe. Vlastně už jsem začala, ale zatím tedy bez efektu, dnes ráno opět průjem, ale už bez krve. Celou noc se mi ale svíjí v posteli, je statečný, nepláče, ale bříško ho evidentně trápí. Zatím jsem bez mléka a mléčných výrobků dva dny, tak se asi ještě brzy.

Děkuju za tipy na to mazání na chleba, Floru hned obstarám, to mi chybělo nejvíc. Sójové mléko je sice divné, ale dá se to.

Krev mu zatím vzít nenechám, zkusíme to na dietě a pak uvidíme. Moc se mi nechce ho trápit, kdyby pomohlo omezení mého jídelníčku a odběry nechat na později.

Moc děkuji za rady!~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.