| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jak jsem psala výše na jaře a před vánoci je myšleno ještě na podzim,jednou jsem myla okna jak bylo jen 2 stupně nad nulou.Babi měla jen jedno okno a chtěla to mýt i když jsem to nedávno umyla skleróza no a ono to přimrzalo.Takže těsně před vánoci to zas ne.ale v březnu jsem je myla a dneska vypadají hrozně jak to čtu tak nevím jestli se do toho dát.~d~
I manžel mě utvrdil že jsou špinavá takže do podzimu by jsme přes ně neviděli.A taky ten binec po těch vlaštovkách...loni tu bylo strhlé hnízdo to my ne jsme se tu loni teprve přistěhovali, zbytky hlíny ještě tam jsou vidět a ty vlaštovky to zkoušejí postavit zas...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.