| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

emmi, ve 2,5 na noc šikovná... jako jo, šikovná, ale třeba mé dvě starší děti byly bez plen dávno předtím - nejstarší v 21 m i přes noc, prostřední od 15m přes den, ona pleny nesnášela a od roku a půl i přes noc.

Postupuju stejně u všech dětí, na pleny jsem měla hranici dycky 2 roky, asi je to hodně tím, že se mi dělá hodně špatně přebalovat pokakané mimčo, co jí všechno, ale nejmladší mi to naprosto bojkotuje - dvě starší, jak pochopily, že se čůrá do nočníku, tak okamžitě už neměly plenu ani ven.

malýmu budou za měsíc dva .. a je mu to celkem šumák.. teda.. ne tak úplně, když je doma nahej, tak si čůrat chodí na nočník, nahlásí, spolu vylejeme, super.. ale ve chvíli, kdy má cokoliv na sobě včetně trenclí, čůrá prostě do toho co má na sobě.. a taky s kakáním máme problém.

Ale 2,5 leté dítě bez plen, bych zas až za tak šikovné nepovažovala.. znám spoustu, co jsou bez plen mnohem dřív.

Já to teda taky nijak nehrotím.. asi mě malej donutí, že tu hranici posunu, proti děckám taky hodně pije, takže čůrá skoro co 20-30 minut.

S dudlíkem poradím - třeba dát čertovi, ale vy zas bydlíte v zahraničí.. tak tam asi nechodí.. nebo třeba mikuláši, nebo nějaké jiné mýtické postavě?
my dudel u žádného dítka neměly, ne že bysme jim ho nedali, ale ani jeden ho nechtěly.

jinak osobně je mi to šumák, kdo jak dlouho nosí pleny, dudel či se kojí, je to každého soukromá věc a osobně taky stavím na první místo pohodu dítěte..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.