| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jo, jenze kdyz jsem donutila sbalit a odjet na ten pochod( nahlasena dovolena, zajistene hlidani deti) citila jsem s kazdym kilometrem jak mám chut a vuli žit jako dřív. A to jsem malem neměla ani silu na to se zabalit. Když jsem jela pak domu, nerozhodilo me ani že jsem uvarila motor. V klidu jsem navlika vestu, dala trojuhelnik, vyvedla z privesu na uvaze z přivesu všech 7 psů, dobehla k nejbližšímu domu pro vodu a nadsena sama sebou a vubec tim vsim,jak mi i při vší smule všechno vyslo, jsem jela dál.
Včera jsem spala od 18.00 hod do 7 hod do rana. V 10.00 už jsem zas ležela. To není asi ani spanek, to je něco jako --hybernace, nemám pocit že bych tvrde usnula, jen tak ležím zavřeny oči ale zvuky občsný vnímám. Jestli jsem se nezblaznila..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.