| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído,
poruchu spánku nemám a vyšinutá taky nejsem..NIKDE jsem nenapsala, že je pro mě bordel to, že si někdo nechá na stole skleničku nebo že je neumytá-máme myčku díkybohu..Na to je specialita moje tchýně-na neumyté nádobí..a smítko na zemi mi vadí,ale že bych chodila za dětmi se smetákem v ruce opravdu ne...:-) Tak prosím čti, co jsem napsala..!!!! ;-) A že uklízím v noci-no a? V noci pouze uklízím např. koupelku, peru a žehlím a pustím myčku, nebo umyju zem...
A k mým dětem(znova píšu, přečti si to znova)-NETRPÍ, jsou venku, chodíme na písek, na výlety, jezdíme na chatu...Ale opravdu nemám ráda, když se vrátíme např z chaty po 3-4dnech odpočinku a doma je bordel...!!! Pro mě slovo BORDEL znamená..rozházené věci po bytě, tam kam to spadne, tam to je, špinavé nádobí, neumytá zaprášená zem plná drobků, upatlané okna, že přes ně nejde vidět,špinavý záchod, že se bojím sednout aj...Ale když prší tak nepůjdu na procházku, páč bychom všichni 3 rychle prochladly..I když dcerka ta by šla i kdyby padaly trakaře...A v zimě s němi chodím i bobovat a stavět sněhuláky a o Vánocích koukají na pohádky od rána do večera..A každý den sledují Kouzelnou školku a večerníček...A víš, co..? JSOU ŠŤASTNÉ-smějí se každý den od rána do večera..Málokdy zaplakají, krom syna ten je takovej cíta... Taky se mi po podlaze povalují hračky...Mám děti, a k dětem to patří...A mimochodem moje děti ví, že si je mají uklidit, nebo když se jdou koupat, že prádlo nepatří na zem,ale do pračky, když přijdou z venku, že si mají umýt ruce to stejné po WC,před jídlem...pochopily i to, že botičky nepatří do prostřed obývaku,ale ke dvěřím...A to jim budou 2 a 3roky...!!!Tudíž uklízet umí-na skřítky nevěří... Jinak moje děti u stolu vydrží když je oběd-večeře,ale když dostanou jogurt či rohlík, tak s tím pochodují a občas to vypadá jakoby se právě učily jest lžičkou..A věř mi, že nešílím...občas jsou tak chytré, že si jsou pro hadr a utřou si to...To je co..!!! A nenutím je do toho..Jen je napomenu.. A o pokojíčku...?Až budou starší, Ať mají bordel-je to jejich bordél..ony potom budou nadávat, že nemohu nic najít-ne můj...A víkendy? Jej, jako malá jsme doma taky uklízely a praly v sobotu..Velký úklid byl jednou za měsíc či 2měsíce..no a? A víš, co? Jezdili jsme i na výlety..!!! Mimochodem mají plno kostek, lega ještě po mě..a to se mi tady taky valí pomalu den co den...Ale jsou to děti a je to baví..Neřvu na ně, nejsem nervní (pouze 1x za měsíc,ale na to mám právo:-D), řvu na ně pouze,když se chystají vstoupit do silnice,aniž by se rozhlédly, lezou po sedačce, nebo po stole a nejlépe hlavou dolů, nebo chtějí vrtat do zásuvky, nebo když po sobě lezou -škrábou se, štípou a koušou... a že bych šílela z toho, když se ušpiní..ne, nešílím mám pračku a Ariel Profesionál...:-) takže jsem v klidu-naštěstí vše vždy vypral..!! Miluji je a ony mě...ne,proto že mě nevidí,ale proto že si s němi hraji a neřvu na mě a koupím jim to,co jim na očích vidím...!!! OPRAVDU NEJSOU CHUDÁCI...ale mít doma uklizeno...?! Bože, to je tak strašný?! Chodit po zemi, kde jsou drobky, nebo se k ní přilepit...to je šílený...
A k tomu žehlení v noci---Víš, kolik je takových lidí...? Kdy podle tebe mám žehlit? Přes den, kdy ony chtějí ven, nebo o víkendu...!?Nemám ráda plný koš prádla,kde se to množí..radši to vyžehlím,když je toho málo, než u toho být 3hodiny...A to, že nejdu spát zároveň s dětma...No a? Většina taky ne..Děti nevstávají v 5h, ale spinkají do 8-9h, když byly malinké i do 12-13 hod..a chodí spát max. do 22h...takže asi tak..!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.