| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se odstavení bála, měla jsem fakt strašného zavisláka, kojila jsem několikrát denně. Musela jsem prsa namazat octem a říct, že mlíko smrdí a dala mu zkusit čichnout a pořád jsem to opakovala, aby po mě nechtěl :-) Bylo mi to líto, ale touha po druhém dítku byla silnější. (no jsou z toho hned tři dítka :-))

Jinak já šla na umělko asi za cca 3 měsíce a prolaktin jsem měla už ok - testy by dělat určitě měli. Nicméně já měla MS celou dobu, hned po šestinedělí mi začla MS a chodila s železnou pravidelností a to jsem plně kojila do osmi měsíců (začínali jsme s jídlem pozdě, protože syn byl silný alergik) i pak jsem ale kojila pořád (UM syn nikdy neměl). Stejně tak mám MS hned od začátku u trojčat - a to jsem kojila tři měsíce plně takže nechápu jak je možné že jsem tu MS dostala když to musel být nápor na tělo jak hrom. Takže to asi nikde nevyčteš kdy se dá prolaktin dokupy, protože někdo ho má zvýšený strašně strašně dlouho a musí brát léky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.