| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Osobně si myslím, že problém nočního pomočování s kapacitou měchýře souvisí minimálně... a to z jednoho prostého důvodu - kdyby dítě mělo zralý nervový systém, tak by se při čurání PROBUDILO, pokud se neprobudí, a klidně dál v tom mokrém spí, není problém v močovém ústrojí (byť menší kapacitu mít třeba i může), ale v nervové soustavě, že ještě prostě není zralá.

Mám sedmiletého syna a občas má nehodu dodnes, jsou horší týdny, kdy je to i dvakrát třikrát do týdne, a jsou lepší, kdy třeba dva měsíce je úplně v pohodě. Úprava pitného režimu, noční buzení, nic z toho moc nempomáhalo, buď se počural už o půlnoci, když víc pil, nebo se počural nad ránem, když nepil nebo jsme ho dali vyčurat. Hormony jsem mu dát nenechala, protože jsem to tak necítila. Ale co pomohlo u nás, a co je velmi osvědčený v angloamerický části světa, to je ENUALARM. Přístroj, který spustí kravál hned, jak se na nočním prádle objeví první kapička. Dítě se probudí ve stavu, že se mu fakt chce a poměrně rychle to pomůže nervovému systému naskočit na vnitřní alarm "když mám v noci takový a takový nutkání, musím se vzbudit"
Pravidelně jsme ho používali dva týdny a následovalo velmi dlouhé období bez nehody. Bohužel se mu pak rozjela epilepsie a dostal léky, které noční pomočování mají jako vedlejší účinek, a proto se ty nehody občas vyskytnou...
My enualarm koupili přes eBay z Ameriky, vyšel nás i s poštovným asi na 1100, což byla cena, kterou jsem byla ochotná zaplatit. Tady se prodává cca za trojnásobek, a to mi přijde fakt moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.