| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

syn to má stejně, je mu přesně 5. Přes den si ucvrkával a dr. nás odeslala ve 4 letech do enurektické poradny. Než jsem se objednali, tak si cvrkat přestal,ale podle mikčního protokolu (dva dny píšeš co vypije a vyčurá) diagnostikovala dr. hyperaktivní močový měchýř a předepsala uroxal,který může ovlivňovat noční počurávání. Určitě bych se do poradny objednala a poradila, syn může mít nějaký zdravotní problém. Z braní léku,také nejsem nadšená,ale zas bych ráda,aby se alespoň pomocí nich,zbavil noční plíny. Býval počuraný xkrát za noc a to nejde,neustále převlíkat postel, nevzbudilo ho to nikdy i když byl durch.

teď k doporučenému režimu:

- pít naposledy 2 hodiny před spaním
- vzbudit před tím než jdou rodiče spát, dítě by mělo být bdělé. To nám se třeba nedaří, a už mám vypozorované, že ho musím probudit 2 hodiny po usnutí,jinak se počurá.
- režim by neměl narušovat chod rodiny, spánek rodičů atd.
- údajně pátý rok bývá zlomový,ale jsou čekací doby,takže bych se být tebou objednala a když se vám to zlomí,tak to zrušila. Dodržováním režimu určitě nic nezkazíš.

a držím pěsti, mojemu synovi plína taky nevadí, vlastně je mu to pohodlný, nemusí nic řešit, já se snažím pomocí dr. a léků ho plíny zbavit, za ten rok tréninku je to mnohem lepší než to bylo, plína není nadojedná, řekla bych že mu tam uteče jedno další čurání za noc,ale nevím v kolik.Každopádně jak neuhlídám pitný režim, je to hned horší. Blíží se školky a školy v přírodě, tábory atd,tak bych byla ráda,kdyby jsme se posunuli alespoň na noc bez pleny a pak to řešili dál a zbavili se i léku. Zatím hrozí, že mu v 6ti ještě přidají další. Ale já doufám, že mu to taky do té doby přecvakne:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.