| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když jsem byla těhotná, o výběru pohlaví jsem vůbec nepřemýšlela. Věděla jsem totiž od začátku, že to bude holka. Moje máma měla holku, její máma jen holku, její máma jen holky, její máma...
Nakonec jsme musela jít na amniocentézu (byla jsem starší matka, gen. testy nedopadly dobře). Doktor mi řekl, že amnio dopadla dobře a zeptal se mě, jestli chci vědět pohlaví dítěte. Odpověděla jsem, že nechci, že vím, že to bude holka. Velmi kulantně mi odpověděl, že se mám připravit na kluka. Byl to šok. Opakuji, že jsem nikdy neuvažovala nad tím, jestli je holka lepší než kluk. Jen jsem od mala věděla, že budu-li mít dítě, bude to holka. No, měla jsem ještě několik měsíců na to si zvyknout, že budu mít syna. Přesto, když se narodil, jsem občas říkala věty typu "Právě usnula", "Jedla hezky"... Svého syna miluju. Je pro mě prvním a posledním. Občas je mi ale stejně líto, že to není dcera. Kdybych nemohla otěhotnět přirozeně, šla na IVF a nabídli by mi volbu pohlaví, váhala bych asi jen chviličku.

Vím, že se teď do mě pustíte, ale prostě to tak cítím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.