| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,
moc tě dneska zdravím!

Ty vši - to je hrůza, kluci je teda nikdy nedotáhli, ačkoliv když byl Jindra v 1. třídě, tak to měl v notýsku snad každých 14 dnů, že je tam mají a nikdy nic - ale jak píšu pořád, on byl prostě zlatej - po stránce nemocí teda určitě...A ty vši teď prosím tě to má jenom Eli nebo i ty??? Já s tím nemám absolutně žádnou zkušenost.

Tak Béda dneska má jeden den ve školce zas za sebou...v noci nekašlal vůbec, jenom ráno, než jsme odešli, tak mu odlehlo. A poctivě smrká, co chvilka, tak na to myslím, aby vysmrknul - samozřejmě jak to bylo ve školce, to netuším.....Ten prodloužený víkend měl 3x denně ten Sinupret, teď to stíháme jenom 2x denně - ráno a odpoledne. Na noc mu dám zas ten Stoptussin a Aerius on bere dlouhodobě z toho alerga.....no, já jsem ráda za každý den, když je ve školce a já můžu do práce.

Dojanko prosím tě, já už nechci zakládat další téma, ale myslíš si, že ještě k tomu Sinupretu by mohl nějaký sirup vyloženě na odkašlání?? Mám tady Mucoplant od dr. Theisse (ten jitrocelový), ale říkám - nechci toho do něho zase rvát moc, to já taky nemám ráda, když toho bere moc.

Doufám, že jsem mu "správně" nasadila ten Sinupret, když měl ze začátku ucpaný nos a rýma, prý to uvolňuje, musí se prý poctivě 10 až 14 dnů...a až potom po 2 dnech začal s tím kašlem - ale není to - zatím teda - nic hroznýho. Já právě absolutně nepoznám průduškový kašel a kašel jakoby "z nachlazení", fakt nevím....~d~

Tak prosím tě, doufám, že úspěšně zabojujete s těma všima - už jste to někdy měli???

Taky vyhlížím, jestli se neobjeví IVČA, jestli Kájík šel už tento týden nebo až od příštího týdne do školky.....snad je v pořádku a užili si Velikonoce

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.