| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ananto, tak to do toho vnášíme všichni:)
Já sebe taky. Já sice nemám děti s bídákem, ale říkala jsem si, že kdyby se cokoliv stalo (i se mnou), tak moje děti mají jeden druhého. Mají se dost rádi, i když se perou. Ale neusínají samy, jako by usínala třeba jejich matka.
Takže když už má nevhodného otce jedno dítě, nemyslím, že mu prospěje, když k tomu všemu navíc bude samo.
I kdyby bylo samo, zakladatelka ho nejspíš teď nebude mít ráda víc a nebude to pro ni jednodušší... takže tak jsem to myslela. Že v počtu dětí ta jednoduchost či složitost není, ale rozdíl mezi samotou a životem s parťákem znát je:-)
Kdyby ne, nehledaly by osamělé ženy ty parťáky ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.