| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ažur,
Jak píšeš o té mandli, že ji má jen mírně zvětšenou…..tak do trhání bych nešla, to zatím vůbec ne.

Synkovi zjistili vloni v květnu velikost II.-III. a okamžitě doporučení na trhání s vykřičníky!!! Já na nervy, protože od staršího tohle vůbec neznám…..objednaní jsme byli 4 měsíce až na září. Ale jemu vycházelo špatně opakovaně to tympano (pořád B nebo C – tekutina nebo podtlak), teď už má nádhernou křivku A (volné středouší), tak u něho byl asi i tento důvod. Já jsem se s tím verdiktem nejdřív vůbec nesmířila a konzultovala i s druhou ORL dr., co ona na to – a stejný názor, jenom doporučila to homeo, ale jinak taky mandlu pryč.

Jinak nevím – mám pocit, že dřív se mandle trhaly jak na běžícím pásu, teď už to tak neplatí. Mně osobně ji vyrvali ve 2,5 letech ještě teda před školkou, to byl rok 1975 a pěkně bez umrtvení – to bylo jak na běžícím pásu.

Souhlasím s tou genetickou „výbavou“ – na tom určitě je kus pravdy.
Jinak zatnout zuby a vydržet, je to takové období, bude líp.
Pokud jsou to „jenom“ tohle školkové marodění a nic vážnjšího – tak to ještě se zvládnout dá – prostě musí. To si aspoň jako útěchu furt říkám já.

Jo a syn je jinak taky pěkný „čuně“~;), pořád taky někde ryje, na dvorku umazaný, stavíme – takže písek, v létě voda – pořád něco patlá, musím ho vždycky sesvlíkat přímo na dvorku, aby mi to nenatahal dom. Takže vůbec ho nijak neizoluju, aby se náhodou někde neumazal nebo nezašpinil. Naopak – on si právě nejvíc vyhraje, když je jak čuník~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.