My jsme s ouškama promarodili vpodstatě celý první rok MŠ, 3x gromety a asi 1000 x píchání oušek, ATB min. 1x měsíčně..... Doktor mě pravdu - vyroste z toho, dětská imunita prochází vývojem a ve většině případů se to láme kolem 5. roku života a u nás to platí. Z vlastní zkušenosti v rodině mohu doporučit brát dlouhodobě imunoglukanový sirup (je jich na trhu spousta v různých cenových relacích) a co se týče rýmiček a viróz, nám se osvědčilo na podzim natrhat a usušit šípek a pak ho prevetivně popíjet celou zimu nebo ho nasadit hned při prvních příznacích a pozor - nezalévat horkou vodou, aby se nezničil vit. C, jen takovou, ve které udržíš ruku, tzn. teplou. A šípku je všude dost a zadarmo!
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.