| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivčo a Dojanko,

a nenavrhovala vám některá doktorka (dětská nebo alergoložka) pobyt v nějaké ozdravovně nebo lázních???? Já se tedy v tom vůbec nevyznám, ale ta alergoložka nám to doporučovala hned na první návštěvě v tom říjnu - dítě do 6ti let má prý kompelt všechno zdarma a platí jenom doprovod. Tady u nás na Moravě se právě hodně jezdí do Jeseníků - do ozdravovny Edel a chodí se denodenně do jeskyní. Četla jsem o tom jenom zběžně - ono každý napíše jinou zkušenost. Minimálně je to na 6 týdnů, ale nejlépe na 8 týdnů.

Jak jsem o tom přemýšlela já, tak z práce by mě sice omluvili, to jako jo, JENOMŽE - jak dělá manžel ty noční směny, tak já bych měla strach, aby tady doma Jindra spal úplně sám v celým baráku - stát se může cokoliv a on ty noční směny má od 18 do 6 ráno, takže od pěti hodin odpoledne by tady byl Jindra už úplně sám. Takže proto bych do toho nešla. Jako kdosi mi i radil, že bych mohla vzít oba kluky - že prý je tam i škola, kam by Jindra chodil, ale fakt nevím....

Možná pro vás holky by to bylo snazší promyslet a zorganizovat.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.