| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko, my jsme dopadli blbě, až se až teprve teď dostala k počítači, tak promiň, že jsem dřív nenapsala.

Dr. Bédu poslechla, chrčí v něm prý hrozně, teplotu měl jen trochu zvýšenou, rýma ani není. Takže špatný průdušky, dostal atb. Sumetrolim po 12 hodinách a Aerius na noc, tak i 2,5 ml ráno. Ven prý jít na chvilku může, když bude hezky. No, dneska je tam luxusně a už ven nepůjde, jen jsem si vyběhla nakoupit. Takže zavřený doma a další atb. - letos už čtvrtá, jsem na mrtvici~q~.

Jenomže myslíš, že by to šlo vyléčit i bez atb.???
Nebo by se mu to jenom zhoršilo???
Doktorka hned jak nás viděla, tak říká: "Kdo to tam do té školky pořád nosí." Protože je jí jasný, že my přecpoctivci poctiví vždycky všechno pořádně vyléčíme, že nemocného bych ho do školky nedala.

Můžu si říct jako útěchu, že teďka prý hrozně řádí nemoci, takže není divu, že zas omarodil, i oba kluci od toho mého kolegy jsou teď doma nemocní, JENOMŽE rozdíl je v tom, že třeba ti kolegovi kluci nezamarodili absolutně celý tento školní rok (je jim 9 a 5 let) - až teď a Béda byl marod naposled před měsícem a v lednu taky 14 dní doma. Takže tohle mě neutěší - to, že teďka řádí nemoci. Opravdu ne.

Doma bude ještě i příští týden stoprocentně - to musí všechno dobrat, vím, že ten Sumetrolim je tak na plus-minus týden, než se dobere úplně celý. Zítřejší ORL jsem přesunula na příští čtvrtek - tak aspoň to zvládneme, když bude doma a nebudu muset pak chodit, až budu v práci.

Mám chuť se zvysoka vykašlat na všechny ty preparáty a už mu nic nedávat. Nevěřím už absolutně ničemu - ani bylinkám, ani homeopatikům ani vitamínům ani echinaceii ani rakytníku ani bakteriálním lyzátům. U nás nefunguje prostě NIC s velkým N na začátku.

Jsem zvědavá, jestli se objeví IVČA, jak je na tom Kájík - jestli chodí do školky nebo ne....každopádně na ni myslím, aby se jim ty nemoci vyhýbaly obrovským obloukem~R^


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.