| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, jsem tu nová, asi jste už podobné téma prbíraly několikrát, ale mám takový problém.
Mám panickou hrůzu ze zubaře, asi mě odsoudíte, ale nebyla jsem tam 14 let. V puse mám opravdu melu, hloboký kaz až do dásně, jeden zub mi chybí, jeden se vůbec neprořezal a vlivem toho ostaní rostou křivo...

Objednala jsem se do Vitaldent v OV (Mudr. Dančík)...nemáte s něma někdo nějaké zkušenosti?

Zajímá mě cena přístup. Jestli mě neodsoudí hned ve dveřích-neseřvou. Strašně se za své zuby stydím~n~ a bojím se jak to bude po takové době probíhat...jak se ke mně budou chovat a co se bude vlastně dít.

Vím, že je to ostuda tak něco zanedbat ale bohužel se stalo, teď to chci napravit co půjde, ale nojím se~n~
Děkuji za jakékoliv rady a reakce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.