| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zadrvím všechny!

Potřebuji doporučit kurs plavání pro čtyřleté dítě, neplavce.
Problém je, že jsem asi moc náročná a pak že nabídka kursů je pro mě tak rozsáhlá, že ji nedokážu vyhodnotit, ale nenašla jsem, co by mi vyhovovalo. Uvítám jakékoliv zkušenosti.

Takže co bych chtěla:
- bazén pro neplavce, kde bude stačit, cca 1 metr hluboký,
- bazén s teplou vodou (tak těch 29 - 30 stupňů),
- dětský koutek (obojí proto, že se bojím zvýšení nemocnosti),
- čistou - udržovanou vodu (chlór bych mi nevadil, nemá kožní problémy),
- kurs po čtvrté hodině odpoledne nebo o víkendu,
- možnost zaparkovat.

Existuje něco takového? Mimochodem příjemný bonus by pro mě byl moci si tou dobou taky zaplavat, ale o tom asi můžu leda tak snít.

Dále by mě zajímaly vaše názory na plavání na plaveckém stadionu/aquaparku vs. různých studiích, hotelech a pak v bazénech při školách.

Nějak nejvíc věřím, že na tu čistotu vody dbají nejvíc v těch plaveckých stadionech, o hotelech mám všeobecně pochybnosti (jako že se o nestarají, že tomu nerozumí) a o školách nevím, co si myslet - moc by mě zajímaly zkušenosti. Ale jsem dost možná vedle jak ta jedle.

Pak by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti s tou chladnější vodou, jestli to dětem vadilo, jestli z toho stonaly, mám prostě strach.

Nechci mít ještě požadavky na místo, ale uvítala bych buď východní část Prahy nebo poblíž centra.

Vůbec se v tom neorientuji, ale můj neplavec mě už pěkně štve...

děkuji moc za rady.

Anetta

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.