| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já mám novinku, že ode dneška nastoupila do školky už ta kuchařka, jak léčila ten černý kašel - nebyla tam skoro měsíc, tak snad už je v pořádku. Jinak ty 2 učitelky stále chybí, děcka rozstrkaný všude možně každý den jinak, no co naděláme....třeba se od příštího týdne už některá vrátí.

IVČO - jasně, "bezbacilové" prostředí zařídit nejde a je to taky nesmysl mít doma nějak sterilně čisto, to bych taky ani nechtěla. A to by pak člověk ani nemohl vystrčit nos z baráku, aby náhodou něco nechytl - a to nejde.

Snad Kájíkovi víc sedne prostředí ve škole. Když vždycky stojím jak nešťastný šafářův dvoreček u naší dětské dr., když Béda omarodí, tak mě vždycky utěšuje, že ať si těma nemocema a bacilama projde radši ve školce, že časem to bude lepší.....je pravda, že u Jindry to tak bylo, ještě tu první třídu býval občas doma s nějakou nemocí (tak jednou za 2 měsíce) a od druhé třídy nebyl nemocný už vůbec - když nepočítám jednou za rok nějakou jednodenní zvracecí virozu. Jinak ten je jak řípa - teda honem nezakřiknout.

Já jsem takový ten typ "vytrvalce" - říkám si, že stejně nemáme jinou možnost než tu, aby Béda do školky chodil, takže se vždycky snažím obrnit co největší trpělivostí a optimismem, že časem to bude lepší a odstupy mezi nemocema budou delší......~;) Hodně holek z diskuzí odsud to píše - že konkrétně rekonvalescence i po té nosní mandli klidně trvá půl roku až rok - že až za tak dlouhou dobu je možné vidět nějaké "výsledky" nebo posun, ale je to samozřejmě individuální....člověk by řekl, že je to banalita, ale zásah do organismu to určitě je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.