| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, od včerejšího večera jsem konečně doma.
Středa ráno příjem, vyšetření, ubytování na pokoji, celé odpo hraní v rámci možností (na pokoji spinkal klučík po zákroku, tak jsme to trávili v jídelně). Ráno v 5,30 teploměr, v 6,30 oblbující prášek- už při příjmu mi říkali: jak se tak na malého dívám, tak dejte pozor, asi bude hyperaktivní a malátný, ať si neublíží- no a bylo to. Místo toho, aby ležel a třeba usnul, tak se stal hyperaktivní- to jsem nezažila. Musela jsem ho držet v posteli, nebyla jsem schopna ho udržet, jak se bránil, k tomu se motal, chtěl pořád vylézat z postele, fakt to byl boj a šílené nervy. za 2hod si pro něj přišli, prý se na sále smál, jakou dostal čepici a po hodině a kousek mi ho dovezli- řvoucího, krvavého od stříhání uzdičky a musela ho sestra držet, aby neutekl. Po hodině uklidňování (sestra hodně pomáhala) konečně usnul a spal cca 2hod, pak chvíli vzhůru a spal znovu, potom už byl OK. Nic si nepamatuje, ani cestu na sál, až potom nový vrtulník, který se mu líbí. Nic ho nebolí, trochu kašlal, ale v noci sebou šíleně mlel. Nejvíc mu vadila (a kamarádovi vedle taky), že měli v ruce zavedenou kanylu, strašně si to chtěl strhnout, tak jim to ovázali, ale štvalo je to. Sundali to až k večeru. Do večera musel být v posteli, pak už jsme chodili a normálně fungovali. Ráno v 7h kontrola dr a pak domů.
Nakonec to hodnotím dobře, ale ty nervy byly šílené a ty dvě hodiny praní se 17kg bezvládným tělem byl nadlidský výkon. Až doma mě rozbolel žaludek a nemůžu se nějak dostat z těch nervů, pořád to vidím, bylo to psychicky dost náročné. Ale nelituju toho, snad to pomůže. Na lokálku bych nešla- to by si pamatoval, takhle to má zážitek z hraní a je v pohodě.
Rozhodně všem držím pěsti a doufám, že dlouho nebudu muset koukat, jak mé dítko "trpí".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.