| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měli jsme do nedávna jednu vcelku, ale nákupem nové postele jsme si koupili i pořádné matrace, takže každá je na jinou váhu, tudíž 2kusy. Matrace je dost vysoká a ten prostředek mezi je opravdu cítit minimálně.
Jediná věc nad kterou jsem přemýšlela bylo, jestli budeme chtít potah na obě matrace dohromady, nebo na každou zvlášť. Rozhodla jsem se na každou zvlášť, protože bych potah do pračky nenasoukala. Takhle mám 4ks potahu a musím prát opravdu po jednom, dva se do pračky nevlezou. Ale my máme postel 180x220. U 160X200 bych nejspíš nechala 2ks matrací a jeden celkový potah.
Nebo to případně vyřešit matracovým chráničem, ale to mi bylo ve studiu vymluveno, že pak nemá matrace ten správný efekt, kvůli kterému jsme si je vybrali ~d~
p.s. i ty dvě váhově rozdílné matrace mohou být "slepené" k sobě, ale pak při otáčení matrace by jsme museli měnit i místa na spaní, což nechceme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.