| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

ozývám se po pár dnech. Nezlobte se prosím, že jsem nenapsala dřív, hned vše vysvětlím:

Omarodila jsem sama: V noci na středu hrozná zimnice, měla jsem 39, dávala jsem si paraleny. Celou středu jsem se snažila co nejvíc ležet (manžel byl do večera v práci), pořád teplota mezi 38 a 39, paraleny po 4 hodinách, ale nic moc efekt, na hrudníku mě řezalo jak žiletky, no děs....

Ve čtvrtek jsem šla k naší praktické dr. a výsledek byl tak hororový zážitek, že já - která vůbec nejsem žádná choulostivka - jsem se rozhodla od ní KONEČNĚ odejít a mám domluvenou praktickou dr., ke které chodí manžel - je to kousek od nás, 2 zastávky tramvají. Tahle dr., u které jsem byla, je přes celé město, v místě, kde jsem dřív bydlela. Já jsem si ji nechávala vyloženě "ze setrvačnosti", protože tam chodí i naši a kousek od ní mám i gynekoložku. Před ní tam býval výborný doktor (zemřel, pak nastoupila ona). Já k ní vůbec nechodím - naštěstí jsem opravdu byla vždy zdravá jak řípa, i když jsem byla doma s Bédou - nikdy nic.

Holky, já jsem byla naposledy na neschopence před 8 LETY, nejsem žádný hypochondr, vůbec k ní nechodím a tahle osoba na mě jenom řvala, jestli jsem prý někdy měla virozu nebo chřipku?? a jakto, že nevím, co si mám vzít na suchý kašel?? a prý: chcete antibiotika?? No, vidím na vás, že po nich toužíte, tak vám je napíšu. A milion podobných keců. Nakonec s úplným sebezapřením mě poslechla, prý "jednou vám tam písklo, tak vám ty atb. napíšu". Kdyby se ta koza podívala do karty, tak by zjistila, že zaprvé vůbec nemarodím a zadruhé jsem NIKDY, opravdu NIKDY neměla něco podobného. Vždy jsem trpěla na ty horní cesty - nosohltany, rýmy, angíny. Holky, já v životě neměla tu klasickou chřipku, nic takového!! Sama jsm byla šokovaná tou horečkou, vůbec jsem nechápala, teplotu jsem měla naposled před x-lety. Halt jsem takový typ. A NIKDY neotravuju s nějakýma blbostma u doktorů. No nic...Nejhorší bylo domluva kontroly - ona chtěla příští týden ve čtvrtek - jenomže já můžu až v pátek (malý je doma, žádné hlídání, manžel středa a čtvrtek v práci, takže až v pátek), tak to opět řev, jaktože nemám hlídání a že v žádném případě nesmím v ten pátek přijít před 11. hodinou. No hrůza.....Moji rodiče od ní odejdou stoprocentně taky.

Výsledek byl teda ten, že mi dala Azitromicyn na 3 dny (to stejné jako měl Béda ten Sumamed - to je to stejné), pak Tussin, na noc Codein.

Včera v pátek se mě pořád ty teploty držely, bylo mi zle, byla jsem ráda, že jsem udělala nejnutnější, manžel naštěstí nakupuje a něco uvaří. Holky, nepamatuju, že bych se cítila tak blbě - ani v těhotenství a po porodu ne - to byla pro mě úplná brnkačka. Já opravdu vydržím hodně. Snažila jsem se fakt polehávat (jak to jen při 2 dětech jde..).

Dneska KONEČNE je mi trochu líp, teplotu - zatím - nemám a vykašlávám hleny, mám to všechno dole - na průduškách. Koupila jsem si Hedelix, nikdy jsem ho neměla, ale prý je dobrý.

A teď jak je to s Bédou - tak ten je taky bez teplot, dobral ten Sumamed (měl to na pondělí - středa). Včera jsme zajeli k dětské dr. - tak v nose mu vyšel streptokok, brala mu další výtěr, krk - naprosto OK, moč - taky úplně OK. Ukázala jsem doktorce, že se mu dělají na nožičkách (na holeni) takové skrvny (jakoby modráky - ale nikde se nebouchl), a jestli by neměl dostat železo, řekla jsem jí, že to měl na jaře až do léta, pak mu to zmizelo na podzim a teď jsem si toho všimla znovu. Dr. na to, že železem to není, ale může to být něco jiného (už si nepamatuju ten název) a vzala mu 5 ampulek krve - i na hematologii atd., nevím na co všechno konkrétně + i na ten černý kašel. Něco bude hotové v pondělí, něco později, budu volat.
Stejně jsem na neschopence, tak Béda taky je doma.

Holky moje, prosím vás, NEZLOBTE SE, že jsem se neozvala, bylo mě fakt blbě a při těch klukách jsem fakt pořád jenom seděla, na oběd jsem jim splatlala krupičnou kaši a měla jsem dost.

Snad to ještě nedmarodí Jindra - ten chudák měl jarní prázdníny a měl z nich pendrek, já tady nemocná, naštěstí aspoň včera byl v kině s babičkou.

Vůbec jsem nedočítala, nevím, jak s váma teď je.

DOJANKO - Eli a Šári se drží, jste OK?? Bruslíte??
IVČO - Kájík taky dobrej??

Holky, to byl takový horor s tou praktickou dr., že jak jsem přišla domů, tak jsem okamžitě volala tady té místní, kam chodí manžel a ta že mě vezme. Horší, než jak jsem zažila, to být snad nemůže. Manžel tam tedy taky chodí - díkybohu - málo: vždy potřebuje jenom prášky na tlak a teď půjde ho poslala na glykemickou křivku, ale výhoda je, že to budu mít blíž.

Tak pá, teď už budu občas nakukovat, dneska je mi už líp













































































































































































































































































































Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.