| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

moc vás zdravím a děkuju, že na nás myslíte.~;((

DOJANKO - s Bédíkem to opravdu vypadá líp, díkybohu. On úplně večer než šel spát měl 37,5 teplotu, radši jsem mu dala Nurofen. Pak dostal ten Ospen o půlnoci, to se mi nějak horký nezdál. Ve 4 ráno se vzbudil, chtěl nějakou sušenku, protože za celý včerejšek nevzal vůbec nic na jídlo, tak jsem mu dala a byl zase takový horký, tak jsem mu dala Nurofen. Pak spal zase pěkně až do půl deváté, dostal Ospen, změřila jsem ho a teplotu neměl - nějak 36,5 C.

Uvidím dneska. Polehává, je trošku živější, ale ty očička tak strašně unavené a smutné - Dojanko, tohle on NIKDY neměl, ani za celý ten minulý půlrok. Tohle je jeho rekordně nejhorší nemoc, co měl. Na tom jaře - létě vždycky horečka, pak nic, pak zase, dostal atb. a vůbec nebyl unavený, nic, já si kolikrát říkala, jestli to tak bylo správný. Ale jak říká Ivča - každý ti opravdu řekne něco jiného.

IVČO - prosím, se mnou je to tak jak píše Dojanka. Není to o tom, že homeopatii nevěřím, to vůbec ne, ale já tomu opravdu nerozumím natolik, abych se o tom dokázala nějak smysluplně bavit. Víš, že jsem měla snahu toho Bédíka léčit homeopaticky na tu mandli tím Lymphomyosotem - vím, že je to "jenom" polykomponent volně prodejný z lékárny, ale snahu jsem měla a dost jsem tomu věřila - měla jsem to načtené odsud z diskuzí, že to na tu mandli pomohlo a na operaci nemusely a já se té operace bála strašně!!!!

Nejdřív jsem to zkoušela sama v květnu a po pár dnech dostal hnusnou hnisavou angínu, tak jsem přestala. Pak v tom srpnu, jak mi to doporučila dr. na ORL, tak jsem se obrnila trpělivostí a vydržela jsem mu dávat úplně přepoctivě 3x denně 15 kapek celé 2 měsíce. Ale dodnes netuším, jaký to mělo efekt......ten týden před zákrokem na kontrole dr. říkala, že "mandle je menší, bez hlenů a čepů, ale těžko říct, co by to udělalo v listopadu, až začne sezona nemocí" - tak nějak to řekla. A vyšlo mu špatně to tympano - a to jediné si myslím, že u něho to vyndání mandle mělo smysl, protože teď si vůbec nestěžuje na uši a tu křvku měl v listopadu úplně ukázkovou - volné vzdušné středouší.

Já pak dospěla k závěru, že ohledně té homeopatie by si člověk musel leccos přečíst, trochu se v tom vzdělat - ale já to už opravdu vzdala.....

Pak na alergologii dostal ten bronchovaxom a aerius a byl celé 2 měsíce abslutně zdravý jak řípa, tak to byl pro nás obrovský úspěch. Tak právě je jasný, že se "upínám" k tomu, protože pak nastal obrat a byl zdravý a chodil normálně do školky, to by dřív vůbec nebylo možné.

prosím, ale nechtěla bych, aby sis myslela, že tomu nevěříme - to vůbec ne!!!~:-D Já si myslím, že tím, že teď Kájík nechodí do školky, tak se tak zlepšil. Ale říkám, pokud máte tu možnost nechat ho takhle doma, je to nejlepší. U nás by to možné nebylo, tak to tak nějak musíme "tlouct" dál....a doufat~;).

Ta ORL dr., ke které jsme přešl v to srpnu, tak právě že první, co navrhla, byl právě výtěr z nosohltanu - prostě přímo z té mandle. A on tam vůbec nic neměl, měl všechno OK.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.