| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky a taky mě štve, že si kdekdo potom pomyslí, že mám doma "přechoulostivělé" dítě či jak se to řekne, že ho pořád držím doma, nikam nechodíme, neotužuju ho apod. a proto je nemocný - bohužel tohle jsem už slyšela od kolegy, že to v práci jedna "skvělá" kolegyně o mě roznáší....tohle mě taky štve. Ale to vůbec NENÍ PRAVDA!!!

Dojanko, vždyť víš, že pořád píšu, jak chodíme s klukama ven, minulý týden jsme byli v sobotu a v neděli okolo hodiny a půl na prochajdě - pořád v pohybu. Kluci jsou zvyklí obrážet různá hřiště, Béda na motorku, pořád samé procházky lesem k jezírkům, jak jsem psala na podzim.... - jakmile bude zase teplo. V létě se plácají na dvorku, manžel staví, takže tam máme písek, míchačku - Béda věčně umazaný, jak si hraje - prostě sama jsem ráda, že jsou oba kluci takoví. Prostě rozhodně oba nejsou žádné "chudinky".

Ta kolegyně má totiž "krátkou paměť" - ona má taky dva kluky podobně staré jako ti moji, my jsme byli plus-minus spolu na mateřských. Ten její starší syn byl to stejné jako Béda - ona věčně na ošetřovačkách, kluk samé angíny, záněty nosohltanu (to má nějaké chronické či co). A ona už "zapoměla", jak s ním pořád bývala doma. Má veliké štěstí, že její mladší synek (v prosinci měl 5 let) je zdravý jako řípa, vůbec není nemocný a to chodí do obrovské 6titřídní školky přímo v centru města a opravdu absolutně není nemocný. Ale na mě si dovolí takové kecy~o~

No nic, asi se na ni mám vyprdnout, co??~;)

Ach jo, to se tady zas vykecávám, já vím.....manžel si šel lehnout po té noční, Jindra se obléknul a šel na chvilku ven a dívám se, že Bédík tady na gauči usnul, je pěkně zabalený pod peřinou - tak to jsem ráda, spánek taky "léčí".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.