| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Po necelých dvou letech se nám povedla krásná dcera a jsem nanovo na diskusi snažilek ~n~ malé je půl roku a od té doby jsem ani jednou nedostala menses, dokonce se mi podařilo zhubnout přes 30 kg a měla jsem zato, že moje problémy jsou způsobené nebo aspoň podpořené obezitou, ale asi to nebylo tak. Určitě chceme další dítě nebo děti s nevelkým věkovým odstupem, tak jsem se zavčas objednala ke gynekologovi a asi budu chtít něco na podporu cyklu (předtím jsem brala duphaston). Užívám sarapis, ale nevím, jestli to k něčemu bude - vyhrála jsem ho, tak když už ho mám...
Jak jste si vy urychlily cestu k druhému dítěti?
Děkuji ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.