| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak za mě doporučuju místo vložek investovat do několika obřích balení Urinalu a česnekových tobolek(ty vyjdou za cca 50kč na měsíc). Měla jsem příšerný akutní záněty a teď mám rok klid, což je naprostý rekord...
První 2 měsíce jsem brala 2 tobolky urinalu a 1 česneku denně (oboje jsem kupovala u Wallmarku-mamka je v klubu, tak je to i levnějc oproti lékárně), další cca 3 měsíce jsem jedla 1 brusinek a jednu česneku, pak zas pár týdnů ob den po jedné tobolce a cca od září jím už jen brusinky, když si vzpomenu. Teď na jaro zas přidám na intenzitě, neb jaro a podzim jsou krizová období-alespoň u mě... 4esnek je přírodní antibiotikum a brusinky jsou svým účinkem známé...Fakt mi to pomohlo...Jo, v té první fázi jsem jedla i kvůli imunitě Bion 3-jsou v tom i probiotika...no a já měla imunitu příšernou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.