| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem měla hrozné problémy s močákem - pořád záněty, objevovalo se to pravidelně po sexu - chlap byl na spoustě vyšetření, problém u něj neobjeven, používali jsme kondom a stejně to nepomohlo. Já byla na spoustě vyšetření a taky nic. Bylo mi doporučeno to co tu zaznělo - napít se před stykem a po něm zajít na záchod a umýt - taky bez úspěchu u nás. Jeidé co pomáhalo při prvních příznacích si vzít 1 prášek anitiotik, které jsem měla doma - do toho se mi ale samo že moc nechtělo.

Od kamarádky mi pak byla doporučena bylinářka, od které jsem si koupila čaj na močové cesty - mám tu i přesně napsané co má obsahovat a byla ho denně 2l po dobu 1 měsíce a pak to ještě jednou zopakovala - no a od té doby ťuk, ťuk a vše je vpořádku a já jsem šťastná maximálně.

Pokud by js chtěla tak do mejlu ti můžu napsat co má ten čaj obsahovat - měla jsem ho obrovský pytel namíchaný, který vyšel na cca měsíc a stálo to cca 500kč

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.